Dom 4 pokoi 325 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$1,77M
$5,448/m²
;
In CRM: 48041
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    325 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    450 m²

Opis

Nowoczesny luksusowy willa z 4 sypialniami znajduje się w prestiżowej lokalizacji Agios Athanasios z pięknym widokiem na morze i widok na miasto. Główne cechy 5 minut od autostrady Powierzchnia wewnętrzna 325 m2 Wielkość działki 450 m2 Consist 2 piętra i parter 3 duże sypialnie i jedna sypialnia z własną łazienką 5 łazienek 4 zadaszone miejsca parkingowe Magazyn Basen z powierzchnią bbq Winda wewnątrz mieszkania od podziemnego parkingu aż do dachu ogród A / C we wszystkich pokojach Podwójne szyby szklane System fotowoltaiczny Stopy robocze z granitu stałego Data dostawy: 6 miesięcy