Dom 4 pokoi 249 m² Lakatameia, Cypr

Lakatameia, Cypr, Nikozja
$708,279
$2,844/m²
;
In CRM: 32056
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    249 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    562 m²

Opis

Nowoczesny dom z basenem w Anthoupoli. Dom położony jest w cichej okolicy w Nikozji, w Anthoupoli, zaledwie 20 minut jazdy od centrum Nikozji, 35 minut, z wszystkimi udogodnieniami są blisko, i itp. Dom został zbudowany w 2019 roku, na 562m2 powierzchni działki, która składa się z 249m2 powierzchni i ma 2 piętra, z nowoczesną architekturą, a więc utrzymanie jest w bardzo dobrym stanie. Między innymi w domu znajduje się podzielona jednostka klimatyzacji i elektryczne ogrzewanie podłogowe we wszystkich pokojach, woda słoneczna i ciśnieniowa, podwójny kominek, pomieszczenie użytkowe, pomieszczenie magazynowe, duży ogród z basenem, system zabezpieczeń i zadaszony parking. Dom jest oferowany nieumeblowany. Powierzchnia: 124sqm 2 salony, jeden połączony z jadalnią, a drugi z półotwartą kuchnią z wyspą, kominkiem, który połączył się z zewnątrz domu. W / C dla gości Pokój użytkowy Zakryte miejsce parkingowe Duży ogród Magazyn Basen Pierwsze piętro: 124sqm Ogromny Master Sypialnia z łazienką 3 przestronne sypialnie Duża łazienka z jacuzzi

Lokalizacja na mapie