Mieszkanie 2 pokoi 78 m² Strovolos, Cypr

Strovolos, Cypr, Nikozja
$259,702
$3,330/m²
;
In CRM: 31815
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,330/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    78 m²

Opis

Przytulny apartament na parterze w bardzo centralnej okolicy w Nikozji, w dzielnicy Strovolos. Apartament znajduje się w uprzywilejowanej okolicy Nikozji, w Strovolos. Jest blisko Acropolis Park, Alfa Mega hipermarket, Pefkios Georgiadis szkoły podstawowej z odległości spaceru od wszystkich udogodnień. Obiekt został wybudowany w 2009 roku i składa się z 93m2, z czego 78m2 to obszar wewnętrzny, a 15m2 to nieodkryta weranda. Do dyspozycji Gości jest między innymi podzielona jednostka klimatyzacji i centralne ogrzewanie we wszystkich pokojach, woda pod ciśnieniem, magazyn i 1 odkryte miejsce parkingowe. Dom jest wyposażony we wszystkie urządzenia elektryczne. Podłoga gruntowa: 39m2 Przytulny salon z dostępem do przodu odkryty weranda Kuchnia otwarta, która podłączona do parkingu WC dla gości magazyn Pierwsze piętro: 39sqm 2 wygodne sypialnie z werandą Rodzinna łazienka między sypialniami