Dom 5 pokojów 480 m² Asgata, Cypr

Asgata, Cypr
$2,12M
$4,427/m²
;
In CRM: 31029
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    480 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Kompleks znajduje się na wzgórzu z pięknym widokiem na otaczające wzgórza, pokryte roślinnością, i wieś Asgata. Tylko 20 min samochodem do strefy turystycznej Limassol i 15 min do najbliższej plaży miejskiej w pobliżu hotelu Saint Rafael. idealny dla 3 rodzin - bliskich krewnych lub przyjaciół Kompleks znajduje się na działce trapezowej o powierzchni 2000 metrów kwadratowych, podzielonej na 3 w przybliżeniu równe części. Na pierwszej działce znajduje się w pełni umeblowany (2010) dom, 480 m2. Obszar kryty, w którym znajduje się taras przy basenie. W piwnicy znajdują się 2 sypialnie z łazienkami, sauna z salonem i małym basenem, garaż na 2 samochody i pokój dla personelu. Na pierwszym piętrze znajduje się duży oddzielony pokój do życia, kuchnia, pokój dla dzieci, nauka i toaleta dla gości. Na drugim piętrze znajdują się 3 sypialnie z łazienkami. Ogrzewanie - kocioł z ciekłym paliwem, grzejniki. Telefon, internet, TV. Główny basen to 9 x 4,5 m - na trawniku z palmami. Na drugim znajduje się niezamieszkały dom, podobny do pierwszego w okolicy, przylegający do pierwszego domu z tym samym dachem. Istnieje betonowa konstrukcja dla podobnego basenu, jak na początku. Na trzeciej działce znajduje się również nieopuszczony dom pod dachem, ze wszystkimi komunikacjami, 500 m2. A tu jest betonowa konstrukcja basenu. Wszystkie trzy domy są połączone drogami wzdłuż ziemi. Kompleks ma w sumie około 1500 m2 wewnątrz i około 300 m2 otwarty taras. Ostatecznie, będzie mieć 9 basenów (3 zewnętrzne i 6 wewnętrzne) 16 sypialnie z izolowanymi łazienkami (z prysznicem lub wanną), duże pokoje z kuchniami, pokoje dla personelu i 3 garaże dla 6 samochodów.