Dom 3 pokoi 101 m² Souni Zanatzia, Cypr

Souni Zanatzia, Cypr
$613,251
$6,072/m²
;
In CRM: 46220
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    101 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    519 m²

Opis

Beutifuil 3 sypialnia dom położony w miejscowości Souni- Zanakia, który jest około 10 minut od plaży Curium, 20 minut od miasta Limassol, ale na tyle daleko, aby umożliwić swoim mieszkańcom musing wspomagany przez spokój i ciszę społeczności. Z żywym ozdobionym kominkiem, patio na dachu z widokiem na morze i góry ten dom jest miejscem do życia dla tych, którzy cieszą się zarówno zgiełku i energii miasta i rustykalnego śródziemnomorskiego życia wsi.