Dom 5 pokojów 339 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$1,06M
$3,134/m²
;
In CRM: 43094
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    339 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    319 m²

Opis

Obiekt znajduje się w obszarze Agios Athanasios w Limassol i ma około 12 lat. Nieruchomość znajduje się w dobrej dzielnicy mieszkalnej, która jest widząc nowe działania rozwojowe, w pobliżu wszystkich udogodnień. Obiekt posiada panoramiczny widok na morze i składa się z piwnicy, parteru, pierwszego piętra i ogrodu na dachu. Ma wewnętrzne schody i windę do wszystkich pięter. Piwnica składa się z pralni, WC z prysznicem i dwóch pokoi z ukrytym oświetleniem, i oddzielne wejście, i apartament składający się z kuchni, pokój dzienny, WC z prysznicem, i dwie sypialnie z oddzielnym wejściem. Przestrzenie zostały skonfigurowane w taki sposób, aby zintegrować je z funkcjonalną rezydencją. Parter składa się z kuchni z otwartym-plan jadalnia i pokój dzienny, toaleta gościnna, i dwa odkryte werandy, z których jeden został dodatkowo przedłużony około 3x3 metrów i został wykonany w częściowo pokryte weranda. Ponadto, zadaszony taras położony w południowo-zachodniej części parteru został przekształcony w rozszerzenie obszaru kuchni. Pierwsze piętro składa się z toalety z łazienką i cztery sypialnie, z których jeden ma built- w WC i prysznic. Ponadto w ogrodzie na dachu znajduje się licznik ze zlewem, pokryty ceramicznymi i aluminiowymi drzwiami oraz wieloosobowym jacuzzi. Główne cechy Podłoga ceramiczna i marmurowa Podwójne szyby szklane Ogród Weranda Tytuł Deeds Ekrany na komary Rolety aluminiowe Instalacja grzewcza elektryczna Urządzenia klimatyzacyjne przez dom Ogrodzenie Ogród na dachu z panoramicznym widokiem na morze Blisko szkół i prywatnych szpitali Specyfikacje domów Wewnętrzne obszary objęte 339m kw. Pokryte werandy 61sqm Niepokryte werandy 11sqm Ogród dachowy 89m2