Mieszkanie 3 pokoi 130 m² Strovolos, Cypr

Strovolos, Cypr, Nikozja
$378,161
$2,909/m²
;
In CRM: 38259
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.02.2026

Cena za m²
    $2,909/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    130 m²

Opis

Położony w samym sercu Strovolos, ten nowoczesny budynek apartamentowy składający się z trzech pięter i 11 apartamentów przynosi luksusowe życie i komfort mieszkalny na wyższym poziomie. Projekt będzie położony w cichej okolicy z bezpośrednim dostępem do wszystkich udogodnień i tylko krótki dysk od centrum handlowego Cypru i centrum miasta. Jest to świetna okazja dla tych, którzy szukają wysokiej jakości i komfortowe życie. Główne cechy Wysokiej jakości konstrukcja i doskonała konfiguracja przestrzeni oferują funkcjonalność i komfort Budownictwo przeciw trzęsieniu ziemi Nowoczesny i wysokiej jakości design kuchni i szafek Podwójne szyby aluminiowe dla wysokiego poziomu izolacji akustycznej i cieplnej firmy MUSKITA CCTV w głównym wejściu i we wszystkich apartamentach Centralny System Antenny Badanie mechaniczne Projekt elektryczny Efektywność energetyczna A Fotowoltaika dla obszarów wspólnych. Zaopatrzenie pompy ciepła Zaopatrzenie w stację ładowania samochodów elektrycznych Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 104 m2 Pokryte werandą 26 m2 Data zakończenia: grudzień 2024 r.