Mieszkanie 2 pokoi 76 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$565,207
$7,437/m²
;
In CRM: 31023
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $7,437/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²

Opis

Luksusowy widok na morze apartamenty na sprzedaż znajduje się w najbardziej popularnej dzielnicy Tousrist w Larnaca City. Dostępne 11 sztuk, 9 2br + 2 1br, wszystkie w pełni meble i wyposażone. Ochrona przy wejściu głównym, powitalna recepcja. Dostępny tytuł Deeds dla wszystkich apartamentów. Nie istnieje prywatny parking, dostępne opłaty publiczne i prywatne niskie opłaty roczne. Widok na morze. Szczegóły: 2 apartamenty - 1 i 2 piętro. 2 sypialnie. 1 łazienka. Powierzchnia wewnętrzna 68 m2 Pokryte werandą 8 m2