Dom 5 pokojów 421 m² Dystrykt Larnaka, Cypr

Cypr
$1,12M
$2,664/m²
;
In CRM: 33958
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    421 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 080 m²

Opis

5 sypialni Oddzielony Dom z luksusową wewnętrzną i zewnętrzną konstrukcją w dość, pokojowe i niesamowite obszarze znajduje się w Livadia, Larnaca. Na parterze składa się otwarty plan salon i jadalnia, nowoczesna kuchnia obejmuje piekarnik elektryczny, jedna sypialnia i zgaduje W.C, miejsce pożaru i na pierwszym piętrze podstawy cztery regularne sypialnie, trzy łazienki (dwa są En- suite / jeden jest łazienka rodzinna) w pełni klimatyzowane i duże balkony. Dom z parkietem. Dostępny ogród z tyłu, basen pool, a także zadaszony parking dla dwóch samochodów. Ponadto system alarmowy, ogrzewanie podłogowe. Szczegóły: Powierzchnia działki 1080 m2. Obszar pokryty 421 m2. 12 lat