Mieszkanie 2 pokoi 100 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja, Nikozja
$271,507
$2,715/m²
;
In CRM: 36230
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $2,715/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

Luksusowe 2 sypialnie całe piętro apartament jest dostępny na sprzedaż w Dasoupoli. Składa się z otwartego planu duża nowoczesna kuchnia z salonem, duża weranda, 2 łazienki, miejsce do przechowywania i zadaszony parking. Jest on niewyposażony we wszystkie urządzenia elektryczne, kominek i system chłodzenia / ogrzewania we wszystkich pokojach. Znajduje się w spokojnej okolicy w pobliżu Aretaio Hospital z łatwym dostępem do supermarketów, sklepów, kawiarni itp.