Mieszkanie 2 pokoi 89 m² Dystrykt Larnaka, Cypr

Cypr
$287,314
$3,228/m²
;
In CRM: 4310
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.05.2026

Cena za m²
    $3,228/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    89 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Dwupokojowe mieszkanie - Nowoczesny komfort w Livadii Ten dwupokojowy apartament oferuje nowoczesny styl życia w jednej z najbardziej obiecujących dzielnic Larnaca. Zaprojektowany z przestronnym układem open- plan, wnętrza gładko łączą nowoczesną kuchnię, jadalnię i obszary mieszkalne, otwierając się na prywatną werandę, która przynosi obfite naturalne światło. Master sypialnia jest uzupełniona o łazienkę, a druga sypialnia zapewnia elastyczność dla dzieci, gości, lub biura domowego. Przemyślane wykończenia i wyrafinowane szczegóły zapewniają zarówno komfort, jak i funkcjonalność, co czyni go doskonałym wyborem dla rodzin i profesjonalistów. Mieszkańcy korzystają z unikalnego ustawienia rozwoju, z parteru apartamenty oferujące prywatnych ogrodów i rezydencje na piętrze oferując wzniesione widoki. Zbudowany w pięciu blokach mieszkalnych, projekt tworzy przyjazną atmosferę społeczności przy jednoczesnym zapewnieniu prywatności dla każdego domu. Zaledwie kilka minut od New Marina & Port, apartament cieszy się doskonałą lokalizacją z silnym potencjałem inwestycyjnym, jak obszar jest ustawiony, aby stać się najbardziej dynamicznym centrum Larnaca. Najważniejsze punkty: Dwie sypialnie, w tym mistrz z łazienką Przestronne otwarte-plan salon i jadalnia Prywatny weranda lub ogród (dla jednostek parteru) Eleganckie wykończenia z nowoczesnym wzornictwem Część 5-bloku kompleksu mieszkalnego na powierzchni 4,659 m ² Kilka minut od New Marina & Port Doskonała opcja na trwałe życie lub inwestycje