Penthouse 4 pokoi 362 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$1,46M
$4,036/m²
;
In CRM: 23169
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $4,036/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    362 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Refined Family Living - Apartament w Limassol Czteropokojowe mieszkanie jest szczytem przestrzeni i komfortu w tym nowoczesnym rozwoju, przeznaczony dla rodzin, które cenią zarówno elegancję i funkcjonalność. Dzięki swoim hojnym wnętrzem, ekspansywnym balkonach i wyrafinowanym wykończeniom zapewnia styl życia określony przez wyrafinowanie i praktyczność. Projekt i architektura Mieszkanie jest poczęte z naciskiem na światło, otwartość i przepływ. Szerokie szyby i szerokie werandy tworzą bezproblemowe połączenia pomiędzy przestrzeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi, oferując zapierające dech w piersiach widoki na krajobraz miejski i zapraszając naturalne światło do każdego pomieszczenia. Linie architektoniczne są czyste i współczesne, balansując przyjazną rodzinie praktyczność z ponadczasową elegancją. Ten dom jest stworzony, aby zapewnić zarówno prywatność dla swoich mieszkańców i powitanie obszarów wspólnych na spotkania. Wnętrza i wykończenia Wnętrze otwiera się na rozległy otwarty plan życia i jadalni, która płynie bez wysiłku na dużą werandę - idealne na rodzinne posiłki, wieczory towarzyskie lub spokojne chwile na zewnątrz. Kuchnia jest prawdziwą atrakcją: szczodry rozmiar, wyposażony w kabinerię premium, nowoczesne urządzenia i centralnej wyspy, która służy zarówno jako przestrzeń pracy i węzła społecznego. Master suite oferuje luksusowy prywatny rekolekcje, wraz z łazienką łazienkę, spacer w szafie i balkon. Trzy dodatkowe sypialnie są równie jasne i wszechstronne, idealne dla dzieci, gości lub dedykowanej przestrzeni biurowej. Kąpieliska w całym mieszkaniu są wykończone z premium ceramiki, podwójne próżności, spacery - w prysznicach, i wyrafinowane urządzenia, które przynoszą zapa- inspirowane atmosferę do domu.