Mieszkanie 3 pokoi 131 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$603,266
$4,605/m²
;
In CRM: 4274
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.05.2026

Cena za m²
    $4,605/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    131 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Apartament trzyosobowy - Przestronne Elegancja na Złotym Placu Larnaki Mieszkanie z trzema sypialniami łączy nowoczesną architekturę z wspaniałomyślnymi wnętrzami, tworząc idealne miejsce dla rodzin lub tych, którzy cenią sobie przestrzeń. Zaledwie kilka kroków od plaży Mackenzie, oferuje rzadką okazję, aby cieszyć się nad morzem życia w samym sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy miasta. Rozległe open- plan życia i jadalnia płynie płynnie do nowoczesnej kuchni, a duże okna wypełniają dom naturalnym światłem i otwarte na szerokie werandy do życia na zewnątrz. Master suite zawiera łazienkę, a dwie dodatkowe sypialnie zapewniają duży komfort dla dzieci, gości lub biura domowego. Znajduje się w tętniącym życiem placu Larnaca, mieszkanie znajduje się w odległości spaceru od restauracji, kawiarni i miejsc stylu życia, ale wystarczająco blisko plaży, aby cieszyć się spokojną i zrelaksowaną atmosferę. Zbudowany do kategorii efektywności energetycznej A gwarantuje trwałość i długoterminową wartość. Najważniejsze punkty: Trzy sypialnie w tym prywatny apartament Przestronne open-plan wnętrza z nowoczesną kuchnią Duże okna i szerokie werandy do zabawy na zewnątrz Kategoria efektywności energetycznej A Odległość od restauracji, kawiarni i rozrywki Tylko 2 minuty od plaży Mackenzie Prestiżowa lokalizacja na Złotym Placu Larnaki Ten trzypokojowy apartament oferuje najlepsze z życia przybrzeżnego i miejskiego - stylowy, przestronny dom w jednym z najbardziej wysuniętych obszarów Larnaca.