Inny 2 000 m² Kissonerga, Cypr

$4,50M
$2,251/m²
;
In CRM: 26343
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Cena za m²
    $2,251/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    2 000 m²

Opis

Ten dobrze prezentowany apartament znajduje się w spokojnej lokalizacji w miejscowości Kissonerga, Pafos, Cypr. Wioska znajduje się tuż nad skrzyżowaniem między główną drogą Kato Pafos - Coral Bay i Coral Bay - Pano Pafos. Znajduje się w odległości 5-minutowego spaceru od centrum wsi, gdzie znajdują się restauracje, supermarket, bank i bar przekąski. Bliskie morze znajduje się około 20 minut spacerem (5 minut samochodem) od miejscowości przez plantacje bananów oferujące wspaniałe widoki. Kissonerga Wieś znajduje się około 5 kilometrów od głównego miasta Pafos, Kato Pafos & Harbor. Ponadto hotel znajduje się 5 km od Coral Bay Beach i około 12 km od wejścia do Parku Narodowego Akamas, znanego z pięknych szlaków przyrodniczych oraz unikalnej flory i fauny. Oferuje odkryty basen z leżakami i parasolami. Jego samodzielne zakwaterowanie posiada prywatny balkon i oferuje bezpłatny dostęp do Wi- Fi. Nowocześnie urządzone pokoje i apartamenty są klimatyzowane. Każdy z nich posiada aneks kuchenny z grzejnikami, czajnikiem elektrycznym, lodówką, telewizorem, suszarką do włosów oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty. Ogród hotelowy jest otoczony drzewami bananowymi, gajami owoców cytrusowych i palmami. Istnieje również plac zabaw dla młodszych gości. Hotel otrzymał bardzo wysokie opinie i dobrych krytyków na wszystkich platformach wakacyjnych.