Magazyn 2 000 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja, Nikozja
$1,65M
$826/m²
;
In CRM: 42224
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $826/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    2 000 m²

Opis

Duży magazyn przemysłowy na sprzedaż w Palouriotissa. Nieruchomość znajduje się w pobliżu wielu udogodnień i usług w wielkim obszarze w Latsji, w pobliżu Sopaz i innych firm. Magazyn składa się z 1000m2 piwnicy + 300m2 Biura + 700sq.m Open Plant Space Oferuje również prąd przemienny trzyfazowy, kuchnię, toalety i 2 wejścia z głównym z pilotem zdalnego sterowania.