Nieruchomości inwestycyjne 817 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$4,13M
$5,057/m²
;
In CRM: 26239
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $5,057/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    817 m²

Opis

Piękne duże biuro z doskonałą lokalizacją w pobliżu wszystkich udogodnień (Jedzenie, kawiarnie, banki, sklepy, przystanki autobusowe itp) i z bardzo łatwym dostępem do autostrady! Wypożyczony z wysokim zwrotem z inwestycji: 6,8% Długoterminowy wynajęty solidnej firmie! Projekt posiada niesamowity widok panoramiczny na miasto i morze, Wysokie windy, 24 / 7 bezpieczeństwa i szeroki przestrzeń górny i podziemny parking są tylko niektóre z korzyści oferowanych przez budynek. Główne cechy Całe piętro o łącznej powierzchni: 817 m2 (obejmuje dwa werandy każde z 66,5 m2) 6 łazienek (2 z nich dostosowane dla osób niepełnosprawnych) Podłoga podniesiona Kablowanie struktury Pełna konfiguracja powietrza Przestronne kuchnia Powierzchnia salonu Sala konferencyjna Duży obszar planu otwartego Oddzielone biura / pokoje Systemy bezpieczeństwa alarmów Systemy ochrony przeciwpożarowej Kontrole dostępu Szybkie połączenie internetowe Podłoga może być podzielona na pół, aby zaspokoić potrzeby mniejszego biura. (Podział podłogi zapewni równe otwarte biuro plan i weranda z pięknym miastem i widokiem na morze). Mieszkańcy będą mieli miejsca parkingowe pod ziemią i na otwartym powietrzu przylegającym do budynku.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limassol
Edukacja
Opieka zdrowotna
Powrót do Zostawić wniosek