Nieruchomości inwestycyjne 232 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$2,95M
$12,721/m²
;
In CRM: 40644
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $12,721/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    232 m²

Opis

Na sprzeda? 2 jednostki razem 2-pokojowe apartamenty w plazy front falisty kompleks. Oba apartamenty znajduje się po tej samej stronie 2 budynku sklepu, istnieje możliwość, aby połączyć je razem i będzie to jak półdom z małym ogrodem Pierwsze mieszkanie na parterze: Mieszkanie jest zupełnie nowe, nikt nie został w środku Powierzchnia kryta wewnętrzna 102 m2 Ekstra pokryte weranda 15 m2 Oddzielna kuchnia ze wszystkimi urządzeniami elektrycznymi Specious salon z wyjściem do małego ogrodu 1 sypialnia z łazienką 1 główna łazienka z prysznicem System klimatyzacji VRV System alarmowy Krypto System podgrzewania wody Drugie mieszkanie na pierwszym piętrze: Powierzchnia kryta wewnętrzna 102 m2 Dodatkowe pokryte weranda 13 mkw Oddzielna kuchnia ze wszystkimi urządzeniami elektrycznymi Specious salon z widokiem na morze weranda 1 sypialnia z łazienką 1 główna łazienka z prysznicem 1 dodatkowy pokój z łazienką na dachu z odkrytą werandą z widokiem na morze System klimatyzacji VRV System alarmowy Krypto System podgrzewania wody Kompleks: Wspólny basen Siłownia 24 godziny bezpieczeństwa przy wejściu do kompleksu Przedni kompleks plażowy z wyjściem na najładniejszą, wyposażoną plażę w Limassol

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limassol
Edukacja
Opieka zdrowotna
Powrót do Zostawić wniosek