Pomieszczenie biurowe 1 080 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

Kato Polemidion Municipality, Cypr
$4,90M
$4,536/m²
;
In CRM: 15315
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $4,536/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 080 m²

Opis

8 Biura zlokalizowane na 1 piętrze w doskonałej lokalizacji Limassol. Obszar cieszy oko z jego zieleni i wspaniałe krajobrazy. Malownicze ulice i uderzająca architektura sprawiają, że obszar jest idealnym miejscem na pobyt. Tutaj wszystko jest pod ręką: niezbędne sklepy i supermarkety, apteki i banki, niesamowite plaże i tętniące życiem centrum miasta. Powierzchnia kryta 1080 m2, 12 miejsc parkingowych.

Lokalizacja na mapie

Kato Polemidion Municipality, Cypr
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Rekreacja
Powrót do Zostawić wniosek