Mieszkanie 2 pokoi 71 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$144,025
$2,029/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $2,029/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    71 m²

Opis

Opis przedmiotu: Na sprzedaż jest przestronny trzypokojowy apartament w ekskluzywnym kompleksie Harmony Suites 3 w popularnym ośrodku wypoczynkowym Sunny Beach, Bułgaria. Apartament znajduje się na 3 piętrze i ma powierzchnię 71 m ². Obiekt jest w pełni umeblowany i wyposażony w luksusowe meble. W apartamencie znajduje się jasny salon z aneksem kuchennym, dwie oddzielne sypialnie, łazienka i balkon. Jest idealny jako dom letniskowy, do wynajęcia lub na cały rok życia. Wysokiej jakości kompleks mieszkalny oferuje odkryty basen, dobrze utrzymane ogrody, windę, obszar spa, a także kontrolowany dostęp, a także cieszy się cichą i elegancką atmosferą. Dobra lokalizacja z szybkim dostępem do plaży, restauracji, kawiarni, sklepów i innych infrastruktur. Atrakcyjna szansa inwestycyjna na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Wyposażenie i osprzęt: - Powierzchnia mieszkalna 71 m ² - Trzecie piętro - W pełni umeblowane - Luksusowe meble - Turnkey / Gotowy do wejścia - Jasny salon z częścią kuchenną - 2 oddzielne sypialnie - Łóżko sofy - Podwójne łóżko - Szafki - Jadalnia - Nowoczesny aneks kuchenny - Lodówka - Coopert - Mikrofalówka - Przestrzeń magazynowa - Klimatyzacja - TV - Internet - Łazienka z prysznicem - Toaleta - Sink - Balkon - Basen odkryty - Obszar Spa - Dobrze utrzymane tereny ogrodowe - Winda - Kontrolowany dostęp - Cichy kompleks premium Lokalizacja: Apartament znajduje się w ekskluzywnym kompleksie Harmony Suites 3 w popularnym kurorcie Sunny Beach na wybrzeżu Morza Czarnego Bułgarii. Kompleks znajduje się w cichej i dobrze utrzymanej powierzchni premium z dużą ilością zieleni i wysokiej jakości konstrukcji. Otoczenie jest spokojne, ale oferuje dobre połączenia do wszystkich ważnych punktów ośrodka. W pobliżu są supermarkety, restauracje, kawiarnie, apteki i inne infrastruktury dla codziennych potrzeb. Plaża i promenada Sunny Beach są łatwo dostępne. Lokalizacja jest idealna na wakacje, całoroczne życie lub cele wynajmu, łącząc spokój, komfort i bliskość tętniącego życiem centrum ośrodka. Różne: Masz pytania o nieruchomość, czy chcesz umówić się na wizytę? Następnie prosimy o kontakt za pomocą podanych danych kontaktowych, całkowicie bez obowiązku.