Mieszkanie 3 pokoi 146 m² Pomorie, Bułgaria

Pomorie, Bułgaria
$170,539
$1,168/m²
;
Data aktualizacji: 20.05.2026

Cena za m²
    $1,168/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    146 m²

Opis

Opis przedmiotu: Na sprzedaż jest przestronny i uniwersalny apartament w popularnym nadmorskim mieście Pomorie, zaledwie około 50 metrów od plaży. Obiekt znajduje się w dobrze znanym budynku Mac Rose i oferuje doskonałe połączenie wspaniałomyślnej przestrzeni życiowej, bliskości plaży i częściowych widokiem na morze. Apartament znajduje się na 4 piętrze budynku z windą i ma powierzchnię około 146 m ². Powierzchnia użytkowa wynosi około 90 m ². Układ obejmuje wiele sypialni, salon z kuchnią, łazienkę, a także balkon i taras. Dzięki swojej przestrzenności i elastycznemu układowi pokoi, nieruchomość idealnie nadaje się dla dużych rodzin, jako wygodny drugi dom, lub jako atrakcyjna inwestycja z bardzo dobrym potencjałem wynajmu. Szczególną zaletą tego mieszkania jest jego bezpośrednie bliskość plaży w połączeniu z częściowymi widokiem na morze, które dodatkowo zwiększają doświadczenie życia. Wyposażenie i osprzęt: Apartament oferuje funkcjonalny i przestronny układ z wieloma sypialniami i dodatkowe powierzchnie zewnętrzne. Cechy: - Przestronny apartament z kilkoma sypialniami - Powierzchnia mieszkalna z kuchnią - Balkon - Taras - Częściowy widok na morze - Winda w budynku - Tylko około 50 metrów od plaży - Nadaje się do życia przez cały rok Nieruchomość zapewnia dużą przestrzeń i liczne możliwości zarówno dla właścicieli-osób i inwestorów. Lokalizacja: Apartament znajduje się w Pomorie, jednym z najbardziej wysuniętych miast przybrzeżnych na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Pomorie słynie z dobrze utrzymanej promenady, uzdrawiających kąpieli błotnych i doskonałej infrastruktury. Miasto oferuje restauracje, sklepy, urządzenia medyczne, i całoroczna jakość życia. Bezpośrednia bliskość plaży, jak również centralnej lokalizacji sprawiają, że ta nieruchomość szczególnie atrakcyjny dla kupujących szuka wysokiej jakości mieszkania tuż nad morzem. Różne: Ten przestronny apartament oferuje rzadką możliwość nabycia nieruchomości z dużym obszarem i doskonałą lokalizacją w Pomorze. Szczegóły dotyczące własności: - Property ID: IP18141 - Budynek: Mac Rose - Lokalizacja: Pomorze - Powierzchnia całkowita: 146 m ² - Powierzchnia użytkowa: 90 m ² - Piętro: 4. - Odległość od plaży: około 50 metrów - Widok na morze: częściowy - Balkon: tak - Taras: tak - Winda: tak - Zastosowanie: rezydencja całoroczna - Cena: 147000 EUR + prowizja