Mieszkanie 2 pokoi 51 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$95,483
$1,872/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $1,872/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    51 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2007
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

🌳 Cisza, komfort i doskonała lokalizacja: urządzone mieszkanie z 1 sypialnią w COMPLEX SUMMER DREAMS

Oferujemy na sprzedaż przytulny dwupokojowy apartament (z 1 sypialnią) w popularnym kompleksie mieszkalnym typu zamkniętego Summer Dreams. Kompleks znajduje się w centralnej i południowej części ośrodka Sunny Beach, zaledwie 450 metrów od szerokiej piaszczystej plaży (około 5- 7 minut w spokojnym kroku) i w odległości spaceru od słynnego klubu plażowego Cacao Beach.