Mieszkanie 1 pokój 34 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$56,899
$1,673/m²
;
Data aktualizacji: 18.05.2026

Cena za m²
    $1,673/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    34 m²

Opis

Opis przedmiotu: Na sprzedaż jest przytulny i gustownie urządzony apartament w kompleksie Amadeus 11 w popularnym kurorcie wypoczynkowym Sunny Beach. Apartament znajduje się na 5 piętrze i ma powierzchnię mieszkalną 34 m ². Z balkonu znajduje się piękny widok na basen kompleksu. Studio jest w pełni wyposażone w dobrą, dobrze utrzymaną jakość mebli. Jasny salon i sypialnia wyposażone są w zintegrowany aneks kuchenny, nowoczesną łazienkę z prysznicem i przytulny balkon z widokiem na basen. Nieruchomość jest gotowa do natychmiastowego wprowadzenia i jest idealna jako dom letniskowy, nieruchomość inwestycyjna lub do wynajęcia. Wyposażenie i osprzęt: całkowicie umeblowane dobre, dobrze utrzymane meble move- in ready strefa życia i snu rozkładana sofa szafa jadalnia aneks kuchenny lodówka piec do gotowania Miejsce przechowywania łazienka z prysznicem WC (WC) umywalka balkon z widokiem na basen winda w budynku basen odkryty powierzchnia leżakowa / strefa opalania dobrze utrzymany kompleks / nieruchomość dostęp kontrolowany Lokalizacja: Apartament znajduje się w popularnym ośrodku wypoczynkowym Sunny Beach, w kompleksie Amadeus 11. Kompleks znajduje się w cichej, ale dobrze rozwiniętej części ośrodka, z dala od bezpośredniego hałasu głównej ulicy, ale nadal blisko do wszystkiego, czego potrzebujesz. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się supermarkety, małe sklepy, apteki, kawiarnie i restauracje w odległości krótkiego spaceru. Promenada i piękna piaszczysta plaża są również łatwo dostępne, około 10- 15 minut spacerem. Obszar jest bardzo popularny wśród turystów, ponieważ oferuje dobre połączenie spokoju i bliskości centrum. Transport publiczny i taksówki są łatwo dostępne, dzięki czemu łatwo dotrzeć do okolic i centrum Sunny Beach. Nadaje się zarówno na wakacje i rok użytkowania lub wynajem. Różne: Masz pytania o nieruchomość czy chcesz zaplanować oglądanie? Prosimy o kontakt za pomocą podanych danych kontaktowych, bez żadnych zobowiązań.