Mieszkanie 3 pokoi 96 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$161,437
$1,682/m²
;
In CRM: 350094
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.03.2026

Cena za m²
    $1,682/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    96 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Przestronny apartament z 2 sypialnie, 1 ½ łazienki i 17. m2 m. taras: 124; Etara 3, Sveti Vlas 💰 Wielkie inwestycje 124; Roczny Użyj 124; 350m do plaży & Marina IBG Real Estates ma przyjemność zaoferować ten w pełni umeblowany apartament w kompleksie Etara 3, części prestiżowego Dinevi Resort w Sveti Vlas. 📐 Powierzchnia: 96 m kw. 🏢 Podłoga: grunt 📍 Położenie: Sveti Vlas, zaledwie 350 metrów od plaży i Marina Dinevi Yacht Port 🛋 Układ apartamentu: Sala wejściowa Główna łazienka z WC z prysznicem, kotłem i pralką Druga osobna toaleta Jasny salon z kuchnią i jadalnią, Duży taras z wyjściem na zieleń Drugi balkon z jednej sypialni z częściowym widokiem na morze 2 sypialnie 🏢 Etara 3 złożone udogodnienia: Położony w wysokiej skali Dinevi Resort, Sveti Vlas Dobrze utrzymane obszary komunalne i zielone przestrzenie Basen z leżakami Kontrola dostępu i windy Nadaje się do życia przez cały rok Ustawa 16 (od 2008 r.) 💶 Opłata za utrzymanie: 12 EUR / m2 rocznie ✅ Kluczowe funkcje w Glance: 🛏️ 2 sypialnie 🛁, 1 ½ Płyty kąpielowe 124; 🌅 17 m kw. Taras 🏖️ Tylko 350 metrów do plaży 🛥️ Blisko Marina i udogodnienia Uzasadnienie W pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia 📈 Doskonała inwestycja na wakacje lub dochody z wynajmu 📞 Nie przegap! Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby zorganizować przeglądanie lub poprosić o więcej szczegółów. Twój nowy dom przybrzeżny lub inwestycja czeka w Sveti Vlas!