Mieszkanie 2 pokoi 80 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$99,776
$1,255/m²
;
Data aktualizacji: 14.03.2026

Cena za m²
    $1,255/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²

Opis

Sunny Beach Complex "ELIT 4"

400 m od morza

Przestronne mieszkanie, gotowe do życia. W pobliżu znajduje się wydma, chroniona przez państwo i najsłynniejszą plażę miasta - Cocoa Beach!

Piętro: 4

Powierzchnia: 79,5 m2

Podatki wspierające: 8 €m2

Planowanie i korzyści: Przestronne kuchnia - salon. Kuchnia jest w pełni wyposażona w urządzenia domowe. 2 łazienki. Basen odkryty / Łóżka słoneczne z leżakami i parasolami Basen dla dzieci. Jacuzzi, solarium. Centrum fitness, gabinet medyczny. Plac zabaw. Restauracja, kawiarnia, bar przy basenie. Parkowanie. Obszar zamknięty i chroniony z monitoringiem wideo. Cała niezbędna infrastruktura znajduje się w odległości spaceru: supermarkety, restauracje, kawiarnie, bary, przystanki transportu publicznego. Historyczne centrum Nessebar znajduje się 1,5 km od hotelu.

Idealny do wynajęcia lub komfortowego wypoczynku nad morzem

Lokalizacja na mapie

Nesebyr, Bułgaria
Edukacja
Opieka zdrowotna