Mieszkanie 1 pokój 40 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$95,215
$2,380/m²
;
In CRM: 346548
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.02.2026

• Adres
    Olimp, 10

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,380/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    40 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Doskonałe Studio Apartament z oddzielną kuchnią i balkonem 124; Arena 1, Sveti Vlas - Pierwsza linia do morza Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż w pełni umeblowany apartament Studio w prestiżowym kompleksie Arena 1, położony bezpośrednio na plaży, obok ikonicznego portu jachtowego Marina Dinevi w Sveti Vlas. Obiekt ma powierzchnię 40 m2 i znajduje się na drugim piętrze dobrze utrzymanego budynku piętrowego. Dzięki doskonałemu układowi i lokalizacji nieruchomość jest idealna zarówno do użytku osobistego, jak i do wynajęcia. W apartamencie znajduje się hala wejściowa, jeden duży pokój ze spaniem i jadalnią, duża oddzielna kuchnia z jadalnią, przestronny balkon i łazienka z prysznicem, WC i umywalką. Obiekt jest oferowany w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do natychmiastowego wprowadzenia lub wynajęcia. Arena 1 Kompleksowe udogodnienia: Pierwsza linia do morza, obok Mariny Dinevi 24-godzinna ochrona i nadzór wideo Kontrolowany dostęp i profesjonalna konserwacja Basen z leżakami Plac zabaw dla dzieci Centrum SPA, fitness, studio masażu Restauracja i bar Wspólne obszary krajobrazu Parking Budynek posiada Akt 16 i jest bardzo dobrze utrzymywany przez cały rok. Zalety lokalizacji: Plaża - tylko 50 metrów Port jachtowy Marina Dinevi - obok kompleksu Supermarkety, sklepy, apteka Przystanek autobusowy i transport publiczny Restauracje, bary, promenada i rozrywka Kontakt IBG Real Estates dzisiaj zorganizować oglądanie lub uzyskać więcej szczegółów na temat tej doskonałej nieruchomości nad morzem w Sveti Vlas.