Mieszkanie 2 pokoi 66 m² Kosharitsa, Bułgaria

Kosharitsa, Bułgaria
$89,182
$1,351/m²
;
In CRM: 2941
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.12.2025

Cena za m²
    $1,351/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    66 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2012
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Oferujemy przestronny apartament z jedną sypialnią w kompleksie Gardenia Hills w miejscowości Koszarica.

Apartament o powierzchni 66 m² znajduje się na 3. piętrze.

Apartament składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą i kabiną prysznicową oraz przestronnego tarasu z widokiem na basen.

Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania lub wynajęcia jako inwestycja.

Kompleks Gardenia Hills oferuje: całodobową ochronę, monitoring, ograniczony dostęp, konserwację techniczną, utrzymanie części wspólnych, tereny zielone, parking, basen z leżakami, plac zabaw dla dzieci, restaurację itp.

Budynek posiada status budynku chronionego.

Budynek jest utrzymany.

Kompleks znajduje się 1 km od morza i 1 km od centralnej części kurortu Słoneczny Brzeg.