Mieszkanie 1 pokój 61 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$121,430
$1,991/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,991/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    61 m²

Opis

Opis przedmiotu: Mamy przyjemność przedstawić Państwu dobrze utrzymane mieszkanie 2- pokój w popularnym kompleksie mieszkalnym Magnolia 6 w kurorcie Sunny Beach (Sonnenstrand), Bułgaria. Apartament ma powierzchnię mieszkalną 66,2 m ² i znajduje się na 1 piętrze budynku mieszkalnego. Kompleks jest w pełni operacyjny i posiada certyfikat ustawy 16. Układ Mieszkanie jest funkcjonalnie i komfortowo urządzone i oferuje: - Sala wejściowa / korytarz - Salon z aneksem kuchennym - Jedna sypialnia - Łazienka z prysznicem - Duży taras, idealny do relaksu Kompleksowe i udogodnienia Przytulny kompleks mieszkalny Magnolia 6 znajduje się w preferowanej dzielnicy Camelia i oferuje swoim właścicielom: - Basen - Plac zabaw dla dzieci - Obszar rekreacyjny - Miejsca parkingowe - Dobrze utrzymane obszary komunalne Lokalizacja i infrastruktura W odległości spaceru znajdują się: - Dwa letnie supermarkety - Kawiarnie, sklepy i apteka Piękna piaszczysta plaża znajduje się w odległości około 800 metrów. Koszty i warunki Opłata za utrzymanie: 10 EUR za m2 rocznie Wniosek Ta nieruchomość idealnie nadaje się jako apartament wakacyjny, do celów wynajmu lub do użytku osobistego. Doskonała lokalizacja, dobrze utrzymany kompleks i przestronny taras sprawiają, że ta oferta jest szczególnie atrakcyjna. Wyposażenie i osprzęt: Przedstawiamy Państwu dobrze utrzymane 2-pokojowe mieszkanie w popularnym kompleksie mieszkalnym Magnolia 6 w kurorcie Sunny Beach, Bułgaria. Apartament ma powierzchnię mieszkalną 66,2 m ² i znajduje się na 1 piętrze budynku mieszkalnego. Kompleks jest w pełni operacyjny i posiada certyfikat 16. Wyposażenie i układ - Obszar wejścia / Korytarz - Praktyczne wzornictwo - Salon - Jasna przestrzeń życiowa - Wyposażony w sofę, telewizor, szafkę, stół i krzesła - Kuchnia z pralką, piekarnikiem, kuchenką, zmywarką, zlewem i lodówką z zamrażalnikiem - Sypialnia - Komfortowo umeblowane - Z podwójnym łóżkiem, szafa i elementy dekoracyjne - Łazienka - Łazienka z prysznicem funkcjonalnym - Taras - Duży taras z ogrodem - Idealny do relaksu i zajęć na świeżym powietrzu Lokalizacja: Kompleks mieszkalny Magnolia 6 znajduje się w preferowanej i spokojnej dzielnicy mieszkalnej znanego miejsca wypoczynku Sunny Beach (Sonnenstrand) na wybrzeżu Morza Czarnego Bułgarii. Lokalizacja charakteryzuje się udanym połączeniem spokoju, dobrej infrastruktury i bliskości plaży, co czyni go idealnym zarówno na wakacje i użytku osobistego. Otoczenie i infrastruktura W bezpośrednim sąsiedztwie i łatwo dostępne na piechotę są: - Rocznie otwarte supermarkety - Kawiarnie, restauracje i sklepy - Apteka i inni dostawcy usług dziennych Dzięki dobrym połączeniom transportowym, centrum Sunny Beach oraz okolice są szybko dostępne. Plaża i wypoczynek Piękna piaszczysta plaża Sunny Beach znajduje się około 800 metrów od hotelu. Różnorodność opcji rekreacyjnych i rozrywkowych wzdłuż promenady. Bliskość parków wodnych, sportowych i rekreacyjnych. Połączenia transportowe Dobre połączenia autobusowe do Nessebar, Ravda i Burgas. Do międzynarodowego lotniska Burgas można dojechać w około 25- 30 minut samochodem. Zalety lokalizacji Spokojna okolica mieszkalna z dala od głównych tłumów turystycznych. Bardzo dobra infrastruktura do całorocznego życia. Atrakcyjny dla właścicieli-osób, gości wakacyjnych i inwestorów. Różne: Masz pytania dotyczące tej nieruchomości czy chcesz zaplanować oglądanie? Zapraszamy do kontaktu bez obowiązku za pomocą podanych danych kontaktowych.