Mieszkanie 3 pokoi 105 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$187,727
$1,788/m²
;
In CRM: 337982
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.01.2026

Cena za m²
    $1,788/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    105 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

2- Sypialnia Sea View Apartment, Front Line - Panorama Fort Beach, Sveti Vlas Powierzchnia całkowita: 105 m ² Typ: 2- Sypialnia Piętro: 1 (poziom drugi) Przestronny apartament dwupokojowy z panoramicznym widokiem na morze, położony w Panorama Fort Beach, części Fort Noks Grand Resort, w Sveti Vlas. Zaledwie 30 metrów od plaży, oferuje bezpośredni dostęp do wybrzeża i spokojne środowisko. Układ: Jasny salon z kuchnią i jadalnią Dwie sypialnie Dwie łazienki (jeden apartament) Duży taras z widokiem na morze dostępny z każdego pokoju Główne cechy: W pełni umeblowane Klimatyzacja w każdym pokoju Przychodzi z pełną inwentaryzacją czynszu - gotowy do natychmiastowego wprowadzenia lub wynajęcia Spektakularny widok na morze ze wszystkich pokoi Kompleksowe udogodnienia (Fort Noks Grand Resort): 2 Restauracje 15 Basen (w tym jeden ze sztucznymi falami, jeden z jacuzzi, jeden basen 25m i jeden ze zjeżdżalnią) 2 korty tenisowe / boiska piłkarskie Tenis stołowy i bilard Wiele placów zabaw dla dzieci 2 Supermarkety (jeden jest otwarty przez cały rok, drugi jest sezonowy) Studio masażu Fryzjerstwo i salon piękności Urząd wymiany walut Minigolf Kids 'Club Parking strzeżony