Mieszkanie 2 pokoi 70 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$104,994
$1,500/m²
;
In CRM: 34080274
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    1 va

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,500/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

dowód tożsamości 34080274
Cena: 91,000 EUR
Lokalizacja: Saint Vlas
Powierzchnia całkowita: 70 m2
Pokój: 2
Podłoga: 2
Opłata za usługę: 630 euro rocznie
Etap budowy: budynek wprowadzony do eksploatacji - ustawa 16

System płatności:
2000 Depozyt w euro
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności.

Oferujemy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w przytulnym, zamkniętym kompleksie Belle Air, który znajduje się bezpośrednio naprzeciwko hotelu RIU i ma dostęp do najlepszej plaży St. Vlas. Apartament składa się z sali wejściowej, salonu aneksu kuchennego i rekreacji, sypialni, łazienki i tarasu. W łazience znajduje się kabina prysznicowa i niezbędna kanalizacja. Apartament jest oferowany na sprzedaż z urządzeniami i meblami. Dla gości i właścicieli, basen, wyposażone miejsca do rekreacji i grillowania, zielona dobrze zadbana okolica, plac dla dzieci, itp. Istnieje oddzielny parking dla właścicieli.

Kompleks "Bel Air" zamknięty typ, znajduje się w mieście St. Vlas, który znajduje się między stokiem górskim pokrytym górską górą iglastą i morzem. To miejsce jest uważane za oazę wakacji letnich i słynie z czystych plaż i infrastruktury. Miasto ma przedszkole, szkołę, poliklinikę, wiele kawiarni i restauracji, molo. Odległość od morza wynosi 250 metrów. Odległość od centrum St. Vlas jest 1000 metrów, a do lotniska jest 35 km.