Mieszkanie 2 pokoi 118 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$102,571
$869/m²
;
In CRM: 34057056
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    Słoneczny Brzeg, 1 va

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $869/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    118 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

dowód tożsamości 34057056
Cena: 88,900 euro
Lokalizacja: Sunny Beach
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 118 metrów kwadratowych.
Piętro: 6
Opłaty za usługi: 150 euro rocznie
Faza budowy: Zamówiony budynek - ustawa 16

System płatności:
2000 euro depozytu,
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności.

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie, które składa się z salonu z aneksem kuchennym i rekreacji, sypialni, łazienki i przestronny taras, gdzie można zorganizować rekreacji lub grilla. Mieszkanie posiada wszystko, czego potrzebujesz i jest sprzedawane z mebli i urządzeń, idealne do wynajęcia lub całoroczne życie. Budynek znajduje się około 500 metrów od plaży. Dworzec autobusowy, oddziały bankowe, sklepy, poczta, restauracje są w pobliżu.

W pobliżu kompleksu znajduje się przystanek transportu publicznego, który biegnie przez cały rok do sąsiednich miast - Nessebar (ze starymi uliczkami Starego Miasta), Pomorze (kurort balneologiczny i sanatorium), Burgas (infrastruktura dużego miasta, jak również lotnisko na placu Sarafovo z popularnymi miejscami).