Mieszkanie 2 pokoi 56 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$102,109
$1,823/m²
;
In CRM: 34017444
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,823/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    56 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Dwupokojowy apartament z 1 sypialnią, z widokiem na morze z przodu # 34017444

Koszt: 88,500 euro
Ugoda z ludźmi: Saint Vlas
Pokój: 2
Powierzchnia ogółem: 56
Podłoga: 5 z 6
Opłaty za usługi: 14 EUR / m2 (780 EUR) rocznie
Faza budowy: Zamówiony budynek - ustawa 16

System płatności: 2000 EUR - Depozyt
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności

Oferowane na sprzedaż przytulne mieszkanie z 1 sypialnią. Składa się z salonu z kuchnią, 1 sypialnia, dwa gatunki tarasy, jeden z widokiem na morze, jedna łazienka. Wszystkie meble w mieszkaniu jest wykonane na indywidualne zamówienie, szafa, kuchnia, cały sprzęt built- w, nowa zmywarka, łóżko z dobrym materac ortopedyczny i mechanizm podnoszenia.
Kuchnia z wyposażeniem:
powierzchnia spawalnicza
-spalin
perfumy
- lodówka

Łazienka wyposażona jest w hydraulikę, prysznic.

Crown Fort Club jest jednym z pięciu kompleksów, które są częścią wielkiego projektu o nazwie Fort Knox Grand Resort, który znajduje się w St. Vlas. Jest to kolejny unikalny kompleks od dewelopera, który zbudował Nessebar Fort Club, Holiday Fort Club, Prestige Fort Club w Sunny Beach. Kompleks zachwyca swoją skalą i dostępnością udogodnień i rozrywki na swoim placu. Na terytorium Crown Fort Club znajduje się 19 budynków składających się z sekcji A, B, C, D, E i F, wszystkie pięć lub sześć kondygnacji z windą i są zaprojektowane tak, że goście i właściciele czują się komfortowo mieszkając tam. Z wielu apartamentów z ostatnich pięter znajduje się widok na morze. Dobrze zadbane, zielone terytorium i lokalizacja plaży sprawiają, że ten kompleks jest wyjątkowy.