Mieszkanie 2 pokoi 71 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$81,918
$1,154/m²
;
In CRM: 33934708
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,154/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    71 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

dowód tożsamości 33934708
Cena: 71,000 euro
Lokalizacja: Sunny Beach
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 71 m2
Piętro: 6 / 7
Opłata za usługę: 1000 euro rocznie
Faza budowy: Zamówiony budynek - ustawa 16
System płatności:
2000 euro depozytu,
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności.
Oferujemy na sprzedaż apartament z 1 sypialnią w Aparthotel Posejdon. Apartament składa się z sali wejściowej, salonu z aneksem kuchennym i rekreacji, sypialni, łazienki i tarasu. Sprzedawane z meblami i urządzeniami. Idealny do wynajęcia.
Obiekty kompleksu.
Basen zewnętrzny
Basen dla dzieci
Restauracja
Pasek basenowy
rok
masaż
Sunny Beach jest największym nadmorskim kurortem we wschodniej Bułgarii. Położony w pobliżu zatoki w Morzu Czarnym z plaży, 10 km długości i szerokości w centralnej części do 100 m, pokryte drobnym żółtym piaskiem. Położony między miastami Varna (90 km) i Burgas (36 km), jest częścią miasta (wspólnoty) Nessebar, którego stara część znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO w Bułgarii. Autobusy miejskie biegną między starym Nessebarem a Sunny Beach. Sunny Plaża jest idealna zarówno na rodzinne wakacje, jak i dla młodzieży.

Lokalizacja na mapie

Nesebyr, Bułgaria
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny