Mieszkanie 2 pokoi 84 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$109,974
$1,309/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,309/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    84 m²

Opis

Opis przedmiotu: Na sprzedaż jest piękny, nowoczesny trzypokojowy apartament w budynku mieszkalnym Solis, położony w południowej, spokojnej części popularnego kurortu Sunny Beach w Bułgarii. Apartament znajduje się na trzecim piętrze piętrowego budynku (bez windy) i oferuje powierzchnię mieszkalną około 84 m ². Składa się z korytarza, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch tarasów. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia gospodarstwa domowego - gotowe do wprowadzenia i idealne do użytku osobistego lub wynajmu. Budynek mieszkalny Solis został zbudowany w nowoczesnym stylu i otrzymał zezwolenie operacyjne (ustawa 16). Roczna opłata alimentacyjna wynosi tylko 150 euro, co czyni ją atrakcyjną opcją dla stałego miejsca zamieszkania lub inwestycji. Lokalizacja pozwala na szybki dostęp do obiektów handlowych, restauracji, transportu publicznego, i pięknej piaszczystej plaży, która jest tylko około 500 metrów. Wyposażenie i osprzęt: ✅ W pełni umeblowane - w tym meble sypialne i salon ✅ Kuchnia - z wyposażeniem (kuchenka, lodówka, kaptur itp.) ✅ Klimatyzacja - dla komfortowych temperatur latem i zimą ✅ Dwa tarasy - z widokiem na spokojne otoczenie ✅ Łazienka z prysznicem - w pełni wyposażona ✅ Okna i drzwi PVC - dla dobrej izolacji termicznej i akustycznej ✅ Podłogi laminowane i laminowane - łatwe w utrzymaniu i nowoczesne ✅ Telewizja i dostęp do Internetu - dostępne ✅ Niska opłata za utrzymanie - tylko 150 EUR rocznie ✅ Move- in gotowy - idealny do osobistego użytku lub wynajmu Lokalizacja: 📍 Położony w południowej części Sunny Beach - spokojniejszy i przyjemny obszar mieszkalny popularnego kurortu nadmorskiego 🏖 Odległość od plaży - około 500 metrów (około 10 minut pieszo) 🛒 Supermarkety, sklepy i apteki w odległości spaceru 🚌 Dobre połączenie z transportem publicznym - szybki dostęp do Nessebar, Sveti Vlas i centrum Sunny Beach 🍽 Liczne restauracje, kawiarnie i piekarnie w okolicy 🏥 Centrum medyczne w pobliżu 🌳 Cicha lokalizacja - idealne na całoroczne życie lub rodzinne wakacje Różne: Masz pytania o nieruchomość czy chcesz umówić się na wizytę? Następnie prosimy o kontakt za pomocą podanych danych kontaktowych, całkowicie bez obowiązku.