Mieszkanie 2 pokoi 104 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$158,644
$1,520/m²
;
In CRM: 33869392
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,520/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    104 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

1 Apartament z widokiem na dziedziniec i duży taras # 33869392

Koszt: 138,500 euro
Lokalizacja: Sveti Vlas
Pokoje: 2
Powierzchnia całkowita: 105 m2
Podłoga: 2 z 4
Opłata za usługę: 10 euro / m2 (1050 euro) rocznie
Etap budowy: Budynek jest uruchomiony - Ustawa 16 / Casa Real kompleks /

System płatności: 5,000 euro depozytu
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na dziedziniec. Składa się z salonu, sypialni i łazienki.
Apartament z doskonałą naprawą, kuchnia z urządzeniami:
-piekarnik
-powierzchnia do gotowania
-kaptur
-kuchenka mikrofalowa
W salonie jest telewizor z płaskim ekranem. Wszystko jest w idealnym stanie.
W łazience jest kanalizacja, bidet, kabina prysznicowa i pralka.

Casa Real w Sveti Vlas jest kompleksem unikalnym w swojej skali i piękna, co odpowiada pięciogwiazdkowemu hotelowi.

Kompleks znajduje się w cudownej lokalizacji, w otoczeniu gór na pierwszej linii morza. Prawie wszystkie apartamenty oferują wspaniałe widoki na morze.
Casa Real ma absolutnie wszystko, czego potrzebujesz na terytorium na niezapomnianą rozrywkę. Obszar, w którym znajduje się kompleks jest ciche i spokojne miejsce, idealne na rodzinne wakacje. Ale jest absolutnie wszystko, czego potrzebujesz na niezapomniane wakacje w odległości spaceru. Restauracje, kawiarnie, sklepy spożywcze, sklepy z pamiątkami, przystanek autobusowy, apteki, klinika, wszystko to znajduje się w promieniu 500- 700 metrów. Marina Dinevi Marina, najsłynniejsze miejsce w całym Sveti Vlas, jest 1,5 km od hotelu. Tam znajdziesz ogromną ilość rozrywki, od barów nocnych do restauracji, które są otwarte całą noc. Najbliższy supermarket to Merkury, 600 metrów stąd. Ale największą zaletą kompleksu Casa Real jest jego położenie na plaży, odległość do morza jest tylko 30 metrów. Jeśli chcesz spędzić nadzwyczajne wakacje, Casa Real jest idealnym miejscem dla Ciebie.