Mieszkanie 3 pokoi 64 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$96,755
$1,512/m²
;
In CRM: 324655
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.06.2025

• Adres
    9

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,512/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Gotowy do poruszania się w 2-Sypialnia Apartament na sprzedaż 124; Holiday Fort Golf Club, Sunny Beach Apartament 2-pokojowe, położony na 2 piętrze w kompleksie Holiday Fort Club w Sunny Beach. Ten dobrze utrzymany, okrągły kompleks znajduje się naprzeciwko Action Aqua Park i oferuje szeroki zakres udogodnień, co czyni go idealnym dla stałego życia, korzystania z wakacji lub wynajmu inwestycji. Plaża jest tylko 10- 12 minut spacerem, a centrum Sunny Beach jest około 15 minut. Rozmiar: 64.36 m2 Układ: Kuchnia i jadalnia 2 sypialnie Łazienka z kabiną prysznicową, WC i umywalka Balkon Na sprzedaż umeblowane i gotowe do użycia Kompleksowe udogodnienia w Holiday Fort Club: 9 basenów dla dorosłych i dzieci (2 ze zjeżdżalniami) 2 restauracje (dania kuchni bułgarskiej i europejskiej) Tenis i boisko do piłki nożnej Golf Club z Trening Green (15 dołków) Plac zabaw dla dzieci z huśtawkami i slajdami Powierzchnia relaksacyjna z przestrzeniami zielonymi Supermarket, sklepy i wymiana walut Bezpłatny parking dla właścicieli i gości Usługi masażu Kluby internetowe & Roczna ochrona Roczna opłata alimentacyjna: 13,50 EUR / m2 Skontaktuj się z nami dzisiaj na oglądanie!

Lokalizacja na mapie

Nesebyr, Bułgaria
Edukacja
Opieka zdrowotna