Willa 4 pokoi 140 m² Obwód Burgas, Bułgaria

Bułgaria
$122,001
$871/m²
;
In CRM: 164239
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.07.2025

Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    140 m²

Opis

Stolica dwupiętrowy dom na sprzedaż w centrum Sredets, zaledwie 30 km od Burgas.

Przytulny dom z przestronnych pokoi i nowoczesnych udogodnień, idealny do komfortowego życia w cichym i malowniczym miejscu. Doskonała lokalizacja, bliskość infrastruktury i łatwy dostęp do wybrzeża Morza Czarnego.

Miasto posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę, w tym instytucje edukacyjne, szkoła podstawowa, dwa przedszkola, centrum kulturalne, poczta i usługi medyczne.

Obiekt o łącznej powierzchni 140 m2 znajduje się na powierzchni 600 m2. Komfortowy dom z tarasem obejmuje 6 pokoi: dwie przestronne sale i 4 sypialnie. W pełni wyposażone w wysokiej jakości meble i sprzęt gospodarstwa domowego, ogrzewane.

Planowanie:

Pierwsze piętro: korytarz, pokój dzienny, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka. Drugie piętro: przestronny korytarz, sala, 2 sypialnie, łazienka. Parking jest na miejscu i jest budynek domu. Drzewa owocowe są sadzone.