Mieszkanie 2 pokoi 70 m² Rawda, Bułgaria

Rawda, Bułgaria
$126,915
$1,813/m²
;
In CRM: 33834706
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    Riviera, 4

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,813/m²
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

ID33834706
Cena: 110 000 euro.
Lokalizacja: Ravda
Pokoje: 2
Powierzchnia całkowita: 70 m2
. Podłoga: parter
Opłata za wsparcie: 560 euro rocznie
Etap budowy: budynek jest uruchamiany - ustawa 16.
System płatności:
5,000 euro depozytu.
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności.
Oferujemy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w kompleksie na pierwszej linii w Ravdzie. Apartament składa się z sali wejściowej, salonu z aneksem kuchennym i salonem, sypialni, łazienki, o powierzchni 70 m kw. + pomieszczenie magazynowe 2 metry. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia. Odnowione, nowe meble i urządzenia, istnieją oddzielne przegrody dla elektryczności i wody. Plaża jest 2 minuty spacerem.
Kompleks Omega Resort zbudowany jest w cichej, spokojnej i terenów zielonych, w pobliżu morza, w miejscowości o nazwie Ravda. Budynek składa się z sześciu pięter, zbudowanych zgodnie ze wszystkimi europejskimi standardami budowlanymi z wykorzystaniem nowoczesnych i wysokiej jakości materiałów budowlanych. Kompleks Omega Resort składa się z 1 budynku nowoczesnej architektury. Na przytulnym, dobrze utrzymanym terytorium znajduje się basen z sekcją dziecięcą, relaksacyjny i słoneczny z leżakami, sala fitness, sauna, kryty basen, plac zabaw, sala bilardowa, ochrona i nadzór wideo są również obecne w kompleksie, firma zarządzająca zajmuje się obszarami wspólnymi i terytorium przez cały rok. Omega Resort znajduje się na drugiej linii morza, w odległości spaceru znajdują się restauracje, kawiarnie, miejsca rozrywki, różne sklepy, centrum Ravda, a także park spacerowy z placami zabaw. Odległość od plaży wynosi tylko 150 metrów. W odległości krótkiego spaceru od kompleksu znajduje się przystanek transportu publicznego, z którego autobusy jeżdżą regularnie do Nessebar, Sunny Beach i Burgas. Jeden z najbardziej znanych parków wodnych Aqua Paradise znajduje się niedaleko Omega Resort.