Mieszkanie 40 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$70,380
$1,760/m²
;
In CRM: 33724186
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,760/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    40 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

dowód tożsamości 33724186
Cena: 59000 euro
Lokalizacja: Sveti Vlas
Powierzchnia całkowita: 40 m2
Pokoje: 1
Podłoga: 1
Opłata za utrzymanie: 12 euro za m2 rocznie
Etap budowy: zamówienie na budowę - ustawa 16

Plan płatności:
2000 euro depozytu,
100% po podpisaniu aktu własności.

Studio w kompleksie Etera 3 w Sveti Vlas jest oferowane na sprzedaż. Studio składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym i częścią wypoczynkową, łazienki i tarasu. Sprzedawany jest w pełni umeblowane, ze wszystkim, czego potrzebujesz do życia przez cały rok. Kompleks posiada całodobową ochronę i parking. Doskonała inwestycja!

Obszar jest żywy. Jest szkoła, przedszkole, kort tenisowy, sklepy, hotele, kawiarnie, restauracje, kościoły, posterunek policji, szpital, oddział ratunkowy, hipermarkety, baseny dla dzieci, duże baseny, spa, jazda konna, polowanie, wędkowanie, jazda na rowerze i wiele innych.
Ośrodek Sveti Vlas jest jednym z najbardziej znanych kurortów letnich, połączenie morza, gór, egzotycznej roślinności, idealny do rekreacji, leczenia i życia przez cały rok.