Mieszkanie 2 pokoi 74 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$84,802
$1,146/m²
;
In CRM: 33623738
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,146/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    74 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

dowód tożsamości 33623738
Cena: 73,500 euro
Lokalizacja: Sveti Vlas
Pokoje: 2
Powierzchnia całkowita: 74 m2
Podłoga: 1
Opłata za utrzymanie: 13 euro / m2 rocznie
Etap budowy: zamówienie na budowę - ustawa 16

System płatności:
2000 euro depozytu,
100% przy podpisaniu aktu własności

Jednopokojowe mieszkanie w kompleksie Sea Fort w Sveti Vlas jest oferowane na sprzedaż. Apartament składa się z sali wejściowej, salonu z aneksem kuchennym i częścią wypoczynkową, sypialni, łazienki i tarasu. Mieszkanie jest sprzedawane w pełni wyposażone, z mebli i urządzeń. Nadaje się zarówno do wynajęcia i do całorocznego życia.

"Sea Fort Club" jest jednym z pięciu kompleksów, które są częścią wielkiego projektu o nazwie "Fort Nox Grand Resort", który znajduje się w Sveti Vlas. Jest to kolejny unikalny kompleks od dewelopera, który zbudował "Nessebar Fort Club", "Holiday Fort Club" "Prestige Fort Club" w Sunny Beach. Kompleks zachwyca swoją skalą i dostępnością udogodnień i rozrywki na swoim terytorium. Na terytorium "Sea Fort Club" znajdują się 3 budynki składające się z sekcji A, B, C, wszystkie budynki są małe, przytulne i zaprojektowane tak, że goście i właściciele czują się tam komfortowo. Wszystkie apartamenty posiadają widok na morze. Dobrze zadbane, zieleń, jak również lokalizacja plaży sprawia, że ten kompleks jest wyjątkowy. Wszystkie apartamenty: studio, apartamenty z 1-2 sypialniami, są wyposażone we wszystko, co jest niezbędne do wielkiego wypoczynku lub stałego pobytu. "Sea Fort Club" oferuje na swoim terytorium: 1 basen, a także wspaniały widok na morze ze specjalnej platformy panoramicznej.