Mieszkanie 3 pokoi 93 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$141,942
$1,523/m²
;
In CRM: 29875612
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,523/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    93 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

ID29875612
Apartament z 2 sypialniami w kompleksie z basenem

Cena: 123 024 euro
Lokalizacja: Sveti Vlas
Pokoje: 3
Powierzchnia całkowita: 93,20 m2
. Podłoga: 1 / 6
Opłata za usługę: 1118 euro
Etap budowy: gotowy 2024

Oferujemy na sprzedaż apartament z 2 sypialniami. Składa się z małej sali wejściowej, salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, oddzielnej toalety i oddzielnej łazienki, tarasu. Mieszkanie jest wynajmowane unmeasured, pod klucz, z łazienką gotową.

Kompleks Ethera-4 składa się z dwóch budynków na różnych poziomach. To kształt w kształcie litery L.

Łączna liczba apartamentów w budynku wynosi 159, które obejmują:
Pokój dwuosobowy 44.34 m2 do 68.53 m2
. Pokój trzyosobowy od 73,56 m2 do 104,44 m2
Czteropokojowe apartamenty o kwadracie 103.92 m2 do 155.55 m2
. Studio o powierzchni 28.27 m2 do 54.75 m2 Apartamenty w kompleksie "Etera- 4" są oferowane w wykonaniu pod klucz. Biorąc pod uwagę osobiste pragnienie klienta, deweloper może zaoferować materiały wykończeniowe dla każdego smaku.
Kompleks będzie miał 10 sklepów, 2 baseny z częścią dziecięcą, restaurację.
Budynek będzie miał miejsca parkingowe dla 129 samochodów znajdujących się na podziemnym parkingu na 2 poziomach. Każdy poziom parkowania posiada osobne wejście i wyjście.

Kompleks zapewnia wiele zieleni, podczas gdy niektóre egzotyczne gatunki drzew są również planowane, co wzbogaci miejscową florę i daje kompleks bardziej egzotyczny wygląd.