Mieszkanie 1 pokój 40 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$55,375
$1,384/m²
;
In CRM: 319976
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $1,384/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    40 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Villa Margarita - Nowy budynek mieszkalny w Sveti Vlas Budapest 124; Brak opłat konserwacyjnych IBG Real Estates prezentuje Villa Margarita, nowoczesny budynek mieszkalny w Yurcie, Sveti Vlas, oferujący wspaniałe widoki na morze i góry. Budynek znajduje się na 15 etapie ustawy, z dokumentami gotowymi do przeniesienia, a zakończenie na kwiecień 2026. Główne cechy: Brak opłat alimentacyjnych Ustawa 15 etap - gotowy do wykonania prac Zapierające dech w piersiach widoki na morze i góry 800 m od plaży (~ 14 min spacerem) 500 m do Grand Market Merkury (supermarket, apteka, biuro wymiany) Ciche, czyste powietrze - idealne dla zdrowia oddechowego Planowany system fotowoltaiczny - energooszczędny budynek Szczegóły dotyczące budynku: Jednostki ogółem: 72 apartamenty 22 studia 30 jednopokojowych apartamentów 18 dwupokojowych apartamentów Parter apartamenty - z prywatnych ogrodzonych stoczni Wszystkie apartamenty posiadają balkony z widokiem na morze (8 z widokiem na morze) Dostępne opcje wykończeniowe (120 EUR / m2) Opcje płatności: 💰 Dostępne plany montażowe: Do zakończenia (2026) Rozszerzony plan do 10.2028 (6% odsetek rocznie) Finansowanie dostępne za pośrednictwem pierwszego banku inwestycyjnego 📞 Skontaktuj się z nami dziś więcej szczegółów!