Mieszkanie 3 pokoi 113 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$196,588
$1,740/m²
;
In CRM: 314999
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.08.2025

Cena za m²
    $1,740/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Luksusowe 2-Sypialnia Maisonette 124; Harmony Suites Monte Carlo 124; Sunny Beach IBG Real Estates ma przyjemność zaoferować ten znakomity maisonette z dwoma sypialniami o łącznej powierzchni 113 m2, położony w prestiżowym kompleksie Harmony Suites Monte Carlo w Sunny Beach. Zainspirowany majestatyczną architekturą Monte Carlo, ten kompleks mieszkalny oferuje elegancki i spokojny styl życia zaledwie 300 metrów od plaży i w odległości spaceru od ośrodka. 🏡 Układ apartamentu 🔹 Pierwszy poziom: Przestronny salon z kuchnią i jadalnią Łazienka z WC Weranda z przestrzenią zewnętrzną 🔹 Drugi poziom: Dwie stylowe sypialnie Łazienka z WC Taras z widokiem na basen 🌟 Harmony Suites Monte Carlo - ekskluzywne udogodnienia 🏛 Elegancja architektoniczna - inspirowana przez wielkiego Monte Carlo 🏊 Dwa baseny - Włączając mini park wodny 💆 Luksusowe SPA & Wellness Club - Perła Harmony Suites: Kryty basen i jacuzzi Fiński Sauna & Salt Room Łaźnia turecka (Hamam) Masaż Kapsułki i zabiegi kosmetyczne ✔️Place zabaw dla dzieci i strefy relaksu - idealne dla rodzin 🎥 Kino na zewnątrz & Fontanny do tańca - unikalne opcje rozrywki 🏞 Lush Green Area & Walking Ścieżki - pogodne i pięknie krajobrazu 🚗 Przestronny parking - Bezpieczny parking dla właścicieli 🔒 24 / 7 Ochrona i nadzór wideo - Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu 📌 Dodatkowe informacje 🏖 Prime Location - Zaledwie 300 metrów od plaży 🏡 Spokojne i zielone okolice - idealne do relaksu 💶 Opłata za konserwację: 20,50 €/ m2 rocznie ✔ Idealny do: stałego pobytu, wypoczynku, lub wysokiej zwrotu inwestycji wynajem 📞 Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować oglądanie, skontaktuj się z IBG Real Estates.