Mieszkanie 3 pokoi 81 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$94,077
$1,161/m²
;
Data aktualizacji: 26.11.2024

Cena za m²
    $1,161/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    81 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Dwupokojowe apartamenty w drugiej linii w Świętym Własie. Tylko 250 metrów do plaży!🏖

🔹Kompleks: Crown Fort Club

🔹Powierzchnia: 81,75 m²

🔹Piętro: 4

🔹Cena: 90 200 euro💶

Klub Crown Fort – jest częścią Fort Noks Grand Resort – największy kompleks mieszkaniowy na wybrzeżu Morza Czarnego w Bułgarii. Na terenie kompleksu znajdują się 2 restauracje, 10 basenów, jeden ze sztucznymi falami, 5 basenów dla dzieci z atrakcjami wodnymi, 6 placów zabaw oraz las iglasty🌲.

❗️Proszę zwrócić uwagę!
Zadatek i możesz korzystać z nieruchomości!

Lokalizacja na mapie

Sweti Włas, Bułgaria
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Rekreacja

Wideo recenzja 3 pokoi Mieszkanie w Sweti Włas, Bułgaria