Mieszkanie 2 pokoi 59 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$183,469
$3,110/m²
;
In CRM: 23892
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.05.2026

• Adres
    Rruga Taulantia, 1 Hotel Aragosta

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,110/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    10

Opis

Apartament znajduje się na 6 piętrze nowego budynku z windą, naprzeciwko głównej ulicy w obszarze Vollga, Durres. Jest zorganizowany w korytarzu wejścia, 1 pokój dzienny z kuchnią, 1 sypialnia, 1 łazienka i duży balkon z widokiem na morze. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w gotowe prace i jest sprzedawane jak jest. Posiada 59m2 powierzchni wewnętrznej certyfikowany, z odpowiednią i gotową do sprzedaży dokumentacji hipotecznej.

Aby uzyskać więcej informacji lub do bliskiej wizyty, skontaktuj się z nami!

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć