Mieszkanie 3 pokoi 97 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$276,516
$2,851/m²
;
In CRM: 21585
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.04.2026

Cena za m²
    $2,851/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    97 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2022
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Apartament znajduje się w dzielnicy Vila e Zogut w Durres na 1 piętrze nowego budynku 5-piętrowego z windą, zakończony pod koniec 2022 roku. Organizowany jest przez korytarz, który rozdziela przestrzenie, 1 pokój dzienny wraz z kuchnią, 2 sypialnie, 2 łazienki i 1 balkon z widokiem na morze i obszar Vollga. Apartament stoi na południe, co zapewnia oświetlenie i ciepło przez cały dzień. Nieruchomość jest umeblowana i niczego nie brakuje; jest sprzedawana umeblowana jak na zdjęciach. Apartament ten jest idealnym rozwiązaniem dla celów mieszkalnych, jak również dla inwestycji i wynajmu. Widok na morze i dobra południowa orientacja dodać wartość do tego apartamentu. Obiekt ma 97.01m ² powierzchni wewnętrznej i 109.08m ² powierzchni całkowitej dokładnie zgodnie z planem podłogi. Gotowy na sprzedaż!

Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować wizytę w obiekcie, nie wahaj się skontaktować z nami!