Mieszkanie 1 pokój 54 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$132,689
$2,457/m²
;
In CRM: 673967
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.04.2026

Cena za m²
    $2,457/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Doświadcz najlepszych z Durrës żyjących w tym wspaniałym nowym condominium, gotowy do wprowadzenia! Położony w samym sercu miasta, ten 1-pokojowy dom oferuje doskonałą mieszankę komfortu i wygody. Z 54 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej, posiada przestronną, konstrukcyjną powierzchnię 6 metrów kwadratowych i dodatkowe przestrzenie 60 metrów kwadratowych. Cieszcie się ciepłem ogrzewania elektrycznego i wygodą klimatyzacji, a także nowoczesnymi urządzeniami kuchennymi, w tym kuchenką elektryczną, piekarnikiem, lodówką i kapturem kuchennym. Ten piękny dom jest umeblowany i szczyci się podwójnie oszklone okna dla komfortowego życia. Z 8 piętrami i windą, będziesz miał łatwy dostęp do wszystkich udogodnień. Durrës, miasto bogate w historię i kulturę, oferuje unikalną mieszankę tradycyjnego i nowoczesnego stylu życia. Ciesz się centrum miasta, zaledwie w niewielkiej odległości, i skorzystać z opcji transportu publicznego.

Lokalizacja na mapie

Albania, Bashkia Durres
Edukacja
Opieka zdrowotna