Mieszkanie 1 pokój 72 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$259,599
$3,606/m²
;
In CRM: 673753
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $3,606/m²
  • Piętro
    Piętro
    9
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    72 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Doświadcz jak najlepiej życia w Durrës, Albania, w tym olśniewającym nowym domu. Ten 9-piętrowy budynek znajduje się w samym sercu miasta i oferuje komfortową i nowoczesną przestrzeń życiową. Z 72 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej, 80 metrów kwadratowych powierzchni budowanej i 80 metrów kwadratowych dodatkowych pomieszczeń, ta nieruchomość jest idealna dla osób poszukujących przytulny i przestronny dom. Ciesz się pięknym widokiem na okolicę, ulicę i morze z komfortu własnego domu. Wyposażony w nowoczesne urządzenia kuchenne, w tym piec elektryczny, piekarnik, lodówka, zamrażarka, okap kuchenny, zmywarka i kuchenka mikrofalowa, będziesz miał wszystko, co trzeba gotować i jeść w stylu. W obiekcie znajduje się również carport, garaż i parking, co sprawia, że wygodne dla codziennego dojazdu. Z ogrzewaniem elektrycznym i podwójnie oszklonymi oknami, będziesz ciepło i komfortowo przez cały rok. Kondominium jest gotowe do wprowadzenia się i oferuje szereg korzyści, w tym bliskość centrum miasta i transportu publicznego opcji.