Mieszkanie 2 pokoi 85 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$458,625
$5,396/m²
;
In CRM: 5463845
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.03.2026

• Adres
    Rruga Bardhok Biba, 13 Instant Pies

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,396/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    85 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    11

Opis

💎 Elite Living in "Black Sapphire Building" - ekskluzywny apartament (1 + 1) 💎

Jeśli szukasz prestiżowego adresu w samym sercu Tirany, to (1 + 1) mieszkanie w ikonowym budynku Black Sapphire jest idealnym wyborem. Zaledwie 200 metrów od placu "Skënderbek", ta nieruchomość reprezentuje szczyt nowoczesnej architektury i miejskiego komfortu.

✨ Główne cechy obiektu:
• Przestronne obszary: O łącznej powierzchni 99,35 m2, ten apartament oferuje wielkości rzadko spotykane w 1 + 1 układów.
• Well- Thought- Out Układ: Zawiera jasny salon, wygodna sypialnia i dwie łazienki dla maksymalnej funkcjonalności.
• Lokalizacja strategiczna: Położony na poziomie + 7, apartament korzysta z wysokiego widoku i prywatności.
• Unikalna architektura: Zaprojektowany przez MVM Architektura, budynek wyróżnia się zielonymi tarasami i nowoczesnym designem, co czyni go jednym z najbardziej wysublimowanych nieruchomości w mieście.

📊 Rysunek:
• Powierzchnia netto: 84,79 m2
• Powierzchnia całkowita: 99,35 m2
• Położenie: 200 metrów od centrum Tirany.

Ten apartament jest rzadką okazją zarówno dla luksusowego życia i wysokiej zwrotu, natychmiastowej inwestycji na rynku wynajmu.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _