Mieszkanie 2 pokoi 65 m² Golem, Albania

Golem, Albania, Bashkia Kavaje
$260,367
$4,006/m²
;
In CRM: 5575245
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.03.2026

Cena za m²
    $4,006/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Opis

Rezidenca NAREA to nowy, nowoczesny i innowacyjny projekt, położony w jednym z najbardziej wysuniętych obszarów przybrzeżnych, w Qerret, zaledwie 150 metrów od morza. Zaprojektowany do zapewnienia komfortu, jakości i nowoczesnego stylu życia, rezydencja ta stanowi nowy standard w tej dziedzinie. Budynek rozwija się na ponad 16 piętrach nad ziemią i 3 podziemne piętra przeznaczone do parkowania. Nowoczesna architektura i rozwiązania funkcjonalne sprawiają, że firma NAREA jest idealnym wyborem zarówno dla życia, jak i inwestycji.
• Oferujemy studio, 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1, & duplex typologii.

Informacje o apartamencie:
• Powierzchnia netto: 55.80m ²
• Powierzchnia brutto: 76m ²
• 2. piętro

Układ apartamentu:
• Salon
• Kuchnia
• 1 sypialnia
• 1 łazienka
• 1 Balkon

Dodatkowe informacje:
• Doskonała możliwość inwestycji
• Wysoka jakość konstrukcji.
• Płatności w ratach dostępnych
• Faza zakończenia: rok 2029
• Odległość od morza 150m
• Ceny zaczynają się od 2300 €/ m ²
• Rezydencja jest odpowiednia dla każdego, dając możliwość aktywnego i zdrowego życia.

Dla nieruchomości odwiedzić kontakt z nami!