Mieszkanie 2 pokoi 69 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$710,699
$10,300/m²
;
In CRM: 5035
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.03.2026

Cena za m²
    $10,300/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    69 m²

Opis

Wybierz mieszkanie w Vlora Marina, gdzie horyzont łączy się ze słońcem, otoczony zielonymi parkami i głębokim błękitnym morzem. Położony w jednym z najbardziej prestiżowych projektów w południowej Albanii, ten apartament w Vlora Marina stanowi wyjątkową okazję inwestycyjną w obszarze z gwarantowanym rozwojem i rosnącym popytem.

Rezydencja oferuje nowoczesną architekturę, wysokie standardy konstrukcyjne i strategiczne położenie nad morzem, dzięki czemu nieruchomość jest idealna zarówno do użytku osobistego, jak i generowania dochodów z sezonowych lub długoterminowych czynszów. Marina staje się punktem odniesienia dla turystyki elitarnej, luksusowych jachtów i premium rezydencji, znacznie zwiększając potencjał wzrostu kapitału.

Apartament oferuje przestronne obszary, naturalne oświetlenie, relaksujące widoki i natychmiastowy dostęp do promenady, restauracji, usług i obiektów rekreacyjnych. Każdy szczegół jest zaprojektowany, aby zapewnić komfort, prestiż i międzynarodowe doświadczenie życiowe.

Bezpieczna inwestycja w cel przekształcający się w symbol nowoczesnego albańskiego rozwoju wybrzeża.

✅ Powierzchnia całkowita: 153.26m2
✅ Powierzchnia budowlana: 85.81m2, z czego 16.62m2 balkon
✅ Powierzchnia wspólna: 10.40m2
✅ Powierzchnia werandy: 57.05m2
✅ Siódme piętro
✅ Pierwsza linia
✅ Przechowywanie

- Cena: 4000 euro / m2